Don shot - Glock 43X

Glock 43X

Glock 43X je určen pro zákazníky kterým nevyhovuje velikost modelu 43. Byla zvetšena rukojeť zbraně pro pohodlnější d...

Celý text →
Cena s DPH
17 500 Kč

  Na dotaz
(Cena je orientační, při nové dodávce zboží se může lišit)

Důležité upozornění!

Zbraň je možné vyzvednout pouze osobně v naší prodejně. K nákupu je nutný zbrojní průkaz a u zbraní kategorie B také nákupní povolení.

Upozornění

Více o produktu

Glock 43X je určen pro zákazníky kterým nevyhovuje velikost modelu 43. Byla zvetšena rukojeť zbraně pro pohodlnější držení, kapacita zásobníku vzrostla na 10 nábojů. Závěr má stříbrnou barvu a úchopové drážky v přední části.

Od svého zavedení do rakouské armády v roce 1982 a následně mnoha dalších si pistole značky Glock vydobily respekt nejen u ozbrojených složek ale i v civilním sektoru.

Svoji oblibu tyto zbraně získali především díky jednoduché konstrukci, snadné manipulaci a vysoké spolehlivosti v náročných klimatických podmínkách a nenáročnosti na údržbu.

Parametry

Katalogové číslo: 01010070

Ráže: 9 mm Luger 

Stav zboží: nové 

Druh zbraně: pistole samonabíjecí 

Kapacita zásobníku: 10 náb.

Kategorie zbraně:

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně