Jak jednat v případě teroristického útoku nebo útoku aktivního střelce

 

Termín a délka trvání kurzu:

Termín bude upřesněn | 4 hodiny

Počet účastníků (min / max):

15 / 25

Cena kurzu:

740 Kč / osoba

Cíl kurzu

Cílem kurzu je je seznámit účastníky se zásadami taktického chování během teroristického útoku nebo útoku aktivního střelce. Znalost těchto taktických zásad výrazně zvýší jejich šanci na přežití, v případě že budou účastníky této krizové situace.

Komu je kurz určen?

Pro učitele všech typů škol , zaměstnanci firem, střelecká veřejnost.

Popis kurzu

Teroristické útoky nebo útoky osamělých střelců, se bohužel, stávají součástí našeho života. Dnes není otázkou, zda dojde k teroristickému útoku, ale otázka je, kdy a kde k tomu dojde. Neexistuje stoprocentní rada, co dělat v případě útoku, která vám zaručí přežití. Existují však různá doporučení a postupy, jejichž znalost vaši šanci na přežití výrazně zvýší. Kurz je složen ze dvou částí, teoretické kde se klienti seznámí se zásadami bezpečného jednání a části praktické. V praktické části se účastníci budou volně pohybovat po objektu a naši instruktoři budou simulovat různé varianty teroristického útoku, tak aby si klienti mohli vyzkoušet reakci v praxi. K simulacím používáme cvičné zbraně a atrapy, které vydávají stejný zvukový efekt jako reálné zbraně, tak abychom navodili co nejrealističtější atmosféru. Při přípravě kurzu jsme spolupracovali s našimi kolegy z Izraele a USA, kde mají s touto problematikou největší zkušenosti.

 

Obsah kurzu:

Fáze teroristického útoku

  • Pět základních elementů teroristického útoku
  • Průběh teroristických útoků
  • Jak jednat v průběhu útoku
  • Zásady UTEČ, UKRYJ SE, BOJUJ
  • Barikádová situace a rukojmí
  • Příjezd záchranných složek
  • Jak jednat při osvobozování ozbrojenými složkami
  • Evakuace
  • Praktický výcvik s napadením a reakce

 

Instruktor:

Lumír Němec

Objednávka kurzu

academy

Po objednávce kurzu bude v nejkratší možné době kontaktováni naším personálem, který s vámi domluví způsob platby kurzu a všechny ostatní podrobnosti. Objednávka se stává závaznou teprve po domluvě s naším personálem a uhrazením kurzu (pokud není dohodnuto jinak).

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále ) se zpracováváním osobních údajů správcem AWIW Střelnice Brno s.r.o., se sídlem Pražákova 752/50d, 619 00 Brno obsaženými v tomto kontaktním formuláři. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.