Sebeobrana pro ženy

 

Termín a délka trvání kurzu:

11. září 2021 | 8 hodin

Počet účastníků (min / max):

8

Cena kurzu:

od 2500 Kč / osoba

Cíl kurzu

Víte že i jednodenní kurz sebeobrany může výrazně zvýšit vaše šance při přepadení na ulici. Cílem tohoto kurzu není učit vás složité sebeobranné techniky, které v praxi nikdy nepoužijete.  Cílem tohoto kurzu je ukázat vám , jak se na ulici bezpečně chovat, jak nebýt oběť a jak přepadení předcházet. A naučíme jednoduché sebeobranné techniky, které dokáží zastavit i silnějšího útočníka. I pouhé štípnutí do určitých partií těla dokáže způsobit tak silnou  bolest, že útočník povolí své sevření. Cílem tohoto kurzu je ukázat vám vaše možnosti a uvědomění si, že i Vy máte šanci se efektivně bránit.

Komu je kurz určen?

Ženy dívky nad 15 let.

Popis kurzu

Kurz je určen pro všechny ženy, které chtějí být připraveny aktivně se bránit v případě napadení. Správně zvolená kombinace prevence a taktického jednání  vám může pomoci zastavit útočníka již v samém počátku.

V kurzu vám ukážeme co jsou přirozené zbraně těla a jak je používat. Naučíme vás použít hlas jako zbraň. Ukážeme vám:

  • jak se chovat na ulici, jak nebýt „snadná oběť“
  • citlivá místa a jak používat „špinavé“ triky
  • jak takticky použít pepřový sprej
  • jak použít taktické pero (kubotan) nebo i obyčejnou propisku k sebeobraně
  • na závěr si vše vyzkoušíte při modelových situacích na figurantech

Podmínky

Kurz je určen pro všechny ženy bez ohledu na věk.

Počasí

Kurz probíhá na kryté střelnici

Čas

Délka kurzu je devět hodin s hodinovou pauzou na oběd.

Počet účastníků

Maximálně 8

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro cvičení v tělocvičně a oblečení v kterém se běžně pohybujete po ulici, aby nácvik simulací byl co nejrealističtější. Obuv na přezutí, nejlépe tenisky.

Měli byste vědět

Kurz probíhá v Brně, přesné informace posíláme vždy týden před začátkem kurzu.

Sezóna

Kurzy probíhají celoročně.

Na kurz se objednávejte prostřednictvím následujícího odkazu

https://thortac.com/produkt/sebeobrana-pro-zeny-brno/

Objednávka kurzu

academy

Po objednávce kurzu bude v nejkratší možné době kontaktováni naším personálem, který s vámi domluví způsob platby kurzu a všechny ostatní podrobnosti. Objednávka se stává závaznou teprve po domluvě s naším personálem a uhrazením kurzu (pokud není dohodnuto jinak).

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále ) se zpracováváním osobních údajů správcem AWIW Střelnice Brno s.r.o., se sídlem Pražákova 752/50d, 619 00 Brno obsaženými v tomto kontaktním formuláři. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.