Výklad zákona + Manipulace se zbraní

 

Termín a délka trvání kurzu:

Termín na vyžádání | 4 + 4 hodiny

Počet účastníků (min / max):

4

Cena kurzu:

2800 Kč / osoba

Cíl kurzu

Získání zbrojního průkazu.

Komu je kurz určen?

Žadatelům o zbrojní průkaz

Popis kurzu

  •  Manipulace se zbraní - seznámíme Vás se zbraněmi které budete používat při zkoušce odborné způsobilosti na ZP, naučíte se zbraněmi bezpečně manipulovat, rozebírat a skládat k vyčištění a dozvíte se vše co je třeba k úspěšnému složení zkoušky. Součástí tohoto kurzu je samozřejmě i střelba.
  •  Výklad zákona - tato část kurzu je zaměřena na teoretickou část zkoušky, budete seznámeni se zákonem č.119/2002 sb., zvláštní pozornost je věnována zejména obrazové části testů a vysvětlení funkce systémů různých druhů palných zbraní.

Objednávka kurzu

academy

Po objednávce kurzu bude v nejkratší možné době kontaktováni naším personálem, který s vámi domluví způsob platby kurzu a všechny ostatní podrobnosti. Objednávka se stává závaznou teprve po domluvě s naším personálem a uhrazením kurzu (pokud není dohodnuto jinak).

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále ) se zpracováváním osobních údajů správcem AWIW Střelnice Brno s.r.o., se sídlem Pražákova 752/50d, 619 00 Brno obsaženými v tomto kontaktním formuláři. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.