Co vám můžeme nabídnout?

Střelnice DONSHOT Vám nabízí multifunkční prostor, který se přizpůsobí klientovi na přání. Využít tak můžete střelnici s velkým výběrem zbraní k zapůjčení, samostatnou laserovou střelnici s laserovou střelbou a dvěma auto trenažery, výukovou a konferenční místnost s promítacím zařízením a zvukovou technikou. Občerstvení pro vás připravíme na přání, nabízíme i možnost venkovního grilování s posezením. Díky prostoru je zde možné uspořádat různé aktivity. Například pořádáme soutěže ve střelbě nebo si můžete zajet závod přímo proti svému kolegovi/ kolegyni na auto trenažerech.

 

 

Virtuální prohlídka

 

 

Nemáte zkušenosti se zbraněmi?

Nevadí! Ke střelbě nepotřebujete ani zbrojní průkaz. Vše probíhá pod vedením našich střeleckých instruktorů, kteří vám vše vysvětlí a postarají se o vaši bezpečnost.

Z čeho se dá střílet?

Na naší střelnici naleznete moderní atraktivní zbraně. Střílet lze jak z dlouhých tak krátkých zbraní různých ráží a typů. Stačí si vybrat!

 

 

Nabídka zbraní

 

 

 

 

Teambuilding dle vašich požadavků

Každou akci/teambuilding řešíme s klientem indiviudálně. Pokud máte zájem o uspořádání akce/teambudilingu u nás na střelnici, neváhejte se obrátit na sona@donshot.cz.

Do poptávky uveďte: 

  • počet účastníků
  • datum akce (pokud nevíte konkrétní datum, alespoň přbližně měsíc)
  • catering - ano či ne 
  • zda máte zájem o kompletní pronájem - ostrá střelnice, laserová střelnice, auto trenažery

Na základě Vašich preferencí Vám sestavíme cenovou kalkulaci na míru a probereme veškeré detaily, aby byla akci podle Vašich představ :-) 

Můžete se těšit na jedinečný prostor, ve kterém se budete cítit jako filmové hrdinové, zažijete spoustu adrenalinu, zábavy a odnesete si spoustu zážitků. 

 

 

 

 

 

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.