Akční střelba

6. června 2021
 

Vážení (akční) střelci, 


Pokud máte chuť otestovat své střelecké dovednosti v pohybu, vyzkoušet si různé prvky taktické střelby nebo zkrátka zkusit něco nového, v akční střelbě si přijdete na své. Těšit se můžete na střelbu z poza krytu s tasením zbraně, padací terče a ocelové gongy. Jelikož nejlepší zážitky jsou ty sdílené, můžete vytvořit až čtyřčlennou skupinu.

Pravidla akční střelby:

Pozor! Pro tento typ střelby musíte být vlastníkem zbrojního průkazu.
Ke střelbě je možné používat krátké zbraně a PCC karabiny. Rádi Vám zapůjčíme některou z našich zbraní nebo si můžete přinést svou vlastní.
V jeden okamžik může střílet pouze jeden člověk.

Cena:

osoba - 490 Kč / 30 min

Každá další osoba - 100 Kč / 30 min

Termíny:

Každý měsíc bude vypsán termín, kdy bude střelnice upravena pro tento druh střelby. Vše bude předem zveřejněno na sociálních sítích a této stránce. Zájemci se musí objednat emailem, na pořadovanou hodinu, rezervace bude zpětně potvrzena.

 

 

Naším cílem je akční střelbu do budoucna zdokonalovat tak, abyste si odnášeli jen ty nejlepší zážitky. Proto uvítáme jakékoli Vaše připomínky či nápady a budeme se jim snažit vyhovět. Neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Váš Don Shot.

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.