Beretta a Don Shot v Sudickém dvoře

1. září 2020
 

V minulém týdnu měla naše "La Famiglia" tu čest účastnit se prezentační akce pořádané firmou Sport a lov s.r.o. Místem konání se stal známý areál Sudického dvora, který disponuje veškerou vybaveností. Najdete zde jak stylovou prodejnu Beretta Shop in Shop, kulovou a brokovou střelnici, zázemí pro nastřelování, opravy a kompletace zbraní, tak i rekreační zázemí v podobě restaurace a ubytování. To vše v nádherné přírodě Boskovicka nedaleko Brna.

Na akci bylo možné prohlédnout si pestrou nabídku sortimentu firmy Spor a lov, ale i celou řadu zbraní a produktů dalších dodavatelů. Od krásných ručně vyráběných nožů prvotřídní kvality, přes mysliveckou mrazicí techniku, speciální karavany, až po prvotřídní zbraňovou optiku. Jeden ze sálů nabízel galerii několika desítek špičkových zbraní značek Beretta, Benelli, Blaser, Fausti, Haenel, Mauser, Merkel, Savage a luxusní lovecké zbraně z rakouského Ferlachu značky Scheiring. V rámci prezentace měli návštěvníci možnost vyzkoušet některé zbraně přímo na střelnici. Nechyběla zde ani zábava pro děti i dospělé v podobě laserové střelnice.

Naše Don Shot "la famiglia" svou prezentací na akci získala příležitost dostat se do většího povědomí a nabídnout tak své služby kryté střelnice širšímu okruhu zejména střeleckých nadšenců. Jako pozornost jsme během prezentace nabízeli také sladké dezerty s tématikou loga Don Shot a Beretta. Firmě Sport a lov, s.r.o velmi děkujeme a těšíme se na další, již připravovanou spolupráci. O novinkách vás budeme informovat. 

Váš tým Don Shot

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.