Prezentace zbraní v sudickém dvoře

30. srpna 2021
 

Prezentace zbraní v Sudickém dvoře


Minulý týden jsme dostali příležitost navštívit prodejní prezentaci zbraní a doplňků prestižních světových značek pořádanou firmou Sport a lov s.r.o. Stejně jako minulý rok se tato událost uskutečnila v areálu Sudického dvora nedaleko Brna. Sudický dvůr disponuje veškerou vybaveností. Celoročně zde můžete využívat služeb kulové a brokové střelnice se zázemím pro nastřelování, opravy a kompletaci zbraní nebo navštívit stylovou prodejnu Beretta Shop in Shop. K dispozici je i ubytování a místní restaurace láká k ochutnání zvěřinových specialit. 


V rámci prezentace bylo možné spatřit řadu produktů firmy Sport a lov s.r.o. i dalších dodavatelů. K vidění zde byl široký sortiment zbraní, optiky, termovize, nožů a oblečení. Nechyběla také prezentace značek Swarovski optik, Kahles, Meopta ani nových automobilů značek Škoda a Mercedes Benz. Jeden ze sálů nabízel galerii několika desítek špičkových zbraní značek Beretta, Benelli, Blaser, Fausti, Haenel, Mauser, Merkel, Savage a luxusní lovecké zbraně z rakouského Ferlachu značky Scheiring. Některé zbraně bylo možné vyzkoušet přímo na střelnici, kde také probíhalo testování zbrusu nových modelů zbraní. O zábavu nejen pro děti se postaral tým Projekční laserové střelnice Marcela Žurovce. K vyzkoušení lákaly nejrůznější vzduchovky, flobertky a interaktivní laserová střelnice.


Celá akce se opět vydařila na jedničku a pro naši střelnici přinesla mnoho inspirativních nápadů a možností spolupráce s firmou Spor a Lov s.r.o. Děkujeme a za rok se opět těšíme na další ročník této akce. 


Váš tým Don Shot.

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.