Střelecký klub Don Shot

14. června 2022
 

Vážení rodiče,

přemýšlíte, jak by Vaše dítě smysluplně využilo volný čas? Přihlašte jej do našeho střeleckého klubu! Střelba naučí Vašeho potomka trpělivosti, rozvaze a disciplíně.

Střelecký klub Don Shot

Střelecký sport má v českých zemích bohatou a dlouholetou tradici, na kterou se snažíme navázat. V roce 2020 jsme proto založili střelecký klub, který má za úkol vychovávat  mladé nadějné střelce a navazovat na úspěchy našich slavných sportovců.

Pro koho je střelba vhodná?

Do střeleckého klubu přijímáme dívky i chlapce ve věku od 11 let do 17 let. Dětem jsou pod vedením profesionálního kvalifikovaného trenéra vštěpovány dovednosti manipulace se zbraní a střelby.

Tréninky

Tréninky probíhají každé pondělí, středu a pátek vždy mezi 16:00 -17:00 nebo 17:00 - 18:00. Trénink je vhodné absolvovat minimálně 2x týdně. 

Kde nás najdete?

Cejl 24,Brno - výšková budova Kovoterm, druhé podzemní podlaží. Více informací naleznete přímo na stránkách střeleckého klubu Don Shot.

 

Don Shot střelecký klub

 

 

Pevně věříme, že vaše děti střelba zaujme a přejeme jim hodně sportovních úspěchů.

Váš Don Shot.

 

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.