Trainshot

18. května 2022
 

Vážení přátelé,

Na střelnici pro vás máme naprostou novinku - TRAINSHOT!

 

TRAINSHOT je chytré elektronické zařízení, které v reálném čase vyhodnocuje nejen zásahy v terči, ale také rychlost vaší reakce od tasení k výstřelu v závislosti na zvoleném cvičení a nastavených parametrech. Váše výsledky vidíte okamžitě, bez nutnosti přibližovat terč a zalepovat zásahy.

Díky TRAINSHOTU si procvičíte rychlost vašich reakcí, zdokonalíte se v technice tasení zbraně, spouštění a přenášení záměrného bodu.

Dokonce se můžete zůčastnit mezinárodního závodu přímo na vaší oblíbené střelnici!

TRAINSHOT z vás neudělá terčové střelce, ale poskytne vám perfektní základ pro taktickou střelbu.

Jak to funguje?

Uživatelské rozhraní tvoří originální aplikace výrobce, kterou si zdarma stáhnete do svého mobilního telefonu. Můžete také bezplatně využít náš tablet, který je k tomu účelu nainstalovaný na střeleckém stanovišti. V případě použití mobilního telefonu doporučujeme držák na předloktí a bezdrátová sluchátka popř. elektronické chrániče sluchu (u některých cvičení vám aplikace říká na který cíl máte střílet).

Střílí se na speciální, několikanásobně použitelné terče, které se připevňují k základní jednotce. V nabídce máme dva druhy terčů: CIRCLES (kruhy) a IPSC. V případě vašeho zájmu budeme nabídku terčů dále rozšiřovat o další typy.

Stáhněte si appku!

 

Google Play

App Store

 

Kolik to stojí?

Cena za pronájem zařízení TRAINSHOT je 250 Kč

Terč stojí 195 Kč. Je vícenásobně použitelný a můžete si jej u nás uschovat pro další použití.

 

Rezervace

Pokud si chcete TRAINSHOT vyzkoušet, využijte náš rezervační systém.                                                Do poznámky k rezervaci napište heslo "Trainshot".

 

Rezervace střelnice

 

 

Věříme, že vás tato novinka chytne stejně jako nás a bude vám přinášet spoustu radosti a zábavy při střeleckém tréninku.

Váš Don Shot.

 

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.