Don shot - Heckler&Koch SFP9 L
Don shot - Heckler&Koch SFP9 L
Don shot - Heckler&Koch SFP9 L

Heckler&Koch SFP9 L

Heckler Koch SFP9 je moderní samonabíjecí pistole s bezkohoutový předepnutým bicím mechanismem. Vyniká perfektní ergo...

Celý text →
Cena s DPH
22 500 Kč

  Na dotaz
(Cena je orientační, při nové dodávce zboží se může lišit)

Důležité upozornění!

Zbraň je možné vyzvednout pouze osobně v naší prodejně. K nákupu je nutný zbrojní průkaz a u zbraní kategorie B také nákupní povolení.

Upozornění

Více o produktu

Heckler Koch SFP9 je moderní samonabíjecí pistole s bezkohoutový předepnutým bicím mechanismem. Vyniká perfektní ergonomií převzatou z modelu P30 se kterým sdílí stejný typ zásobníku.

Kromě vyměnitelného hřbetu rukojeti, který je dnes samozřejmostí, lze vyměnit i boční panely a tím maximálně přizpůsobit zbraň ruce střelce.

Zadní část závěru je opatřena patentovanými zvětšenými napínacími hmatníky, které slouží ke spolehlivému natažení závěru bez rizika poranění.

Provedení SFP9 L je prodloužená sportovní verze služební zbraně. Je vybavena delší hlavní a prodlouženým odlehčeným závěrem. Mířidla tvoří muška se světlovodným vláknem a mikrometricky stavitelné hledí LPA.

 

Parametry

Katalogové číslo: 01010057

Ráže: 9 mm Luger 

Stav zboží: nové 

Druh zbraně: pistole samonabíjecí 

Kapacita zásobníku: 15 náb.

Kategorie zbraně:

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně