Don shot - Heckler&Koch SFP9 SD
Don shot - Heckler&Koch SFP9 SD

Heckler&Koch SFP9 SD

Heckler Koch SFP9 je moderní samonabíjecí pistole s bezkohoutový předepnutým bicím mechanismem. Vyniká perfektní ergo...

Celý text →
Cena s DPH
23 250 Kč

  Na dotaz
(Cena je orientační, při nové dodávce zboží se může lišit)

Důležité upozornění!

Zbraň je možné vyzvednout pouze osobně v naší prodejně. K nákupu je nutný zbrojní průkaz a u zbraní kategorie B také nákupní povolení.

Upozornění

Více o produktu

Heckler Koch SFP9 je moderní samonabíjecí pistole s bezkohoutový předepnutým bicím mechanismem. Vyniká perfektní ergonomií převzatou z modelu P30 se kterým sdílí stejný typ zásobníku.

Kromě vyměnitelného hřbetu rukojeti, který je dnes samozřejmostí, lze vyměnit i boční panely a tím maximálně přizpůsobit zbraň ruce střelce.

Zadní část závěru je opatřena patentovanými zvětšenými napínacími hmatníky, které slouží ke spolehlivému natažení závěru bez rizika poranění.

Provedení SFP9 SD je vybaveno prodlouženou hlavní se závitem M13,5x1 LH pro montáž tlumiče hluku a stavitelnými mířidli LPA Superluminova.

 

Parametry

Katalogové číslo: 01030009

Ráže: 9 mm Luger 

Stav zboží: nové 

Druh zbraně: pistole samonabíjecí 

Kapacita zásobníku: 15 náb.

Kategorie zbraně:

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně