Don shot - Manipulace se zbraní - komplexní příprava

Manipulace se zbraní - komplexní příprava

Kurz je rozdělen na tři část:

Manipulace se zbraní - seznámíme Vás se zbraněmi které budete používat při zkoušce odbo...

Celý text →
Cena s DPH
4 390 Kč

  Skladem na prodejně

Více o produktu

Kurz je rozdělen na tři část:

Manipulace se zbraní - seznámíme Vás se zbraněmi které budete používat při zkoušce odborné způsobilosti na ZP, naučíte se zbraněmi bezpečně manipulovat, rozebírat a skládat k vyčištění a dozvíte se vše co je třeba k úspěšnému složení zkoušky. Součástí tohoto kurzu je samozřejmě i střelba.


Výklad zákona - tato část kurzu je zaměřena na teoretickou část zkoušky, budete seznámeni se zákonem č.119/2002 sb., zvláštní pozornost je věnována zejména obrazové části testů a vysvětlení funkce systémů různých druhů palných zbraní.

 

Rozšířená střelecká výuka - budete přezkoušeni z manipulace se zbraní tak jako by jste byli u zkoušky, dále Vám bude věnována individuální péče v rámci výuky střelby s důrazem na bezpečnou manipulaci se zbraní, postoj, spouštění, péči o zbraň a vše co budete potřebovat nejen při zkoušce.

Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců.

V případě objednání formou zasláním do emailu Vám bude poukaz odeslán do 24 hodin, ve státní svátky a víkendy následující pracovní den.

Parametry

Katalogové číslo: 01040013

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně