Don shot - Walther PPQ M2
Don shot - Walther PPQ M2
Don shot - Walther PPQ M2

Walther PPQ M2

Walther PPQ M2 je moderní služební a obranná zbraň která vyniká perfektní ergonomií. Je vybavena bezkohoutovým bicím ...

Celý text →
Cena s DPH
15 700 Kč

  Na dotaz
(Cena je orientační, při nové dodávce zboží se může lišit)

Důležité upozornění!

Zbraň je možné vyzvednout pouze osobně v naší prodejně. K nákupu je nutný zbrojní průkaz a u zbraní kategorie B také nákupní povolení.

Upozornění

Více o produktu

Walther PPQ M2 je moderní služební a obranná zbraň která vyniká perfektní ergonomií. Je vybavena bezkohoutovým bicím mechanismem s předepnutým přímoběžným úderníkem a oboustrannými ovládacími prvky, takže je vhodná i pro leváky.

Úchopová část rukojeti má neklouzavou úpravu HI-GRIP a umožňuje spolehlivé držení i ve zpocené nebo mokré ruce. Samožřejmostí jsou výměnné hřbety rukojeti díky nimž je možné přizpůsobit velikost rukojeti ruce střelce.

Model M2 používá k vypouštění tlačítkový systém záchytu zásobníku, verze označovaná Classic (někdy také M1) původní páčkový systém převzatý z modelu P99.

Parametry

Katalogové číslo: 01010118

Ráže: 9 mm Luger 

Stav zboží: nové 

Druh zbraně: pistole samonabíjecí 

Kapacita zásobníku: 15 náb.

Kategorie zbraně:

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně