Don shot - Walther Q5 Match Combo
Don shot - Walther Q5 Match Combo
Don shot - Walther Q5 Match Combo
Don shot - Walther Q5 Match Combo

Walther Q5 Match Combo

Walther Q5 Match Combo je sportovní varianta pistole PPQ. Má 5" dlouhou hlaveň, prodloužený odlehčený závěr a je lehc...

Celý text →
Cena s DPH
30 900 Kč

  Na dotaz
(Cena je orientační, při nové dodávce zboží se může lišit)

Důležité upozornění!

Zbraň je možné vyzvednout pouze osobně v naší prodejně. K nákupu je nutný zbrojní průkaz a u zbraní kategorie B také nákupní povolení.

Upozornění

Více o produktu

Walther Q5 Match Combo je sportovní varianta pistole PPQ. Má 5" dlouhou hlaveň, prodloužený odlehčený závěr a je lehce identifikovatelná podle modré spouště polymerového těla v šedé barvě.

Úchopová část rukojeti má neklouzavou úpravu HI-GRIP a umožňuje spolehlivé držení i ve zpocené nebo mokré ruce. Samožřejmostí jsou výměnné hřbety rukojeti díky nimž je možné přizpůsobit velikost rukojeti ruce střelce.

Model Q5 Match Combo integrovaný kolimátor Shield RMSc. Kolimátor je namontován přímo na závěru bez použití mezikusů a upraven speciálně pro pistole Walther, takže je možno používat standartní pevná mířidla bez nutnosti demontáže kolimátoru.

Zbraň se dodává v plastovém kufříku se třemi zásobníky,pomůckou pro nabíjení a plastovou záslepkou pro případ demontáže kolimátoru.

Parametry

Katalogové číslo: 01010126

Ráže: 9 mm Luger 

Stav zboží: nové 

Druh zbraně: pistole samonabíjecí 

Kapacita zásobníku: 15 náb.

Kategorie zbraně:

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně