Nabízíme Vám profesionální vyčištění vašich zbraní pomocí ultrazvuku

Ultrazvukové čištění  je moderní, rychlý, efektivní a šetrný způsob odstraňování nečistot z povrchů. Při ultrazvukové čištění dochází k uvolňová nečistot nejen z povrchu, ale i vniřních částí zbraně. Nedochází k mechanickému poškozování povrchu, ultrazvuková čistička spolehlivě vyčistí i členité povrchy. Délka čištění je závislá na způsobu a druhu znečištění povrchu.

Jak často nechat zbraň čistit ultrazvukem?

Četnost čištění je samozřejmě závislá na četnosti používání zbraně. V ideálním případě je vhodné nechat zbraň takto vyčistit minimálně jednou za rok. 

Při běžném čistění při po střelbě dochází k usazování olejů a nečistot v nepřístupných částech mechanismu. Při použítí ultrazvuku dochází k vyčištění i takto běžně nepřístupných míst.  

Kolik stojí vyčištění?

Cena čištění se odvíjí od znečištění zbraně. V některých případech je nutná částečná demontáž (zejména závěru). Je možné vyčistit i pušky systému AR-15, v takovém případě je ovšem nutná kompletní demontáž zbraně.

 

Čištění krátkých  zbraní (pistole, revolvery)     od 790,-

Čištění dlouhých zbraní ( AR-15, PCC)    od 1500,-

 

Před a po čištění

GLOCK 17 Gen5

Glock 17 před  

 

CZ 75 B

  

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.