Plánujete firemní akci či oslavu? Přijďte k nám do naší la familia a staňte se jednou velkou rodinou, zasoutěžte si s přáteli, kolegy nebo známými a zjistěte, kdo je lepší střelec. 

 

Na střelnici DONSHOT se stále něco děje!  Zábavné indoor aktivity na jednom místě!  Můžete zde očekávat pořádnou dávku zábavy a adrenalinu.

Střelnice DONSHOT Vám nabízí multifunkční prostor, který se přizpůsobí klientovi na přání. Využít tak můžete střelnici s velkým výběrem zbraní k zapůjčení, samostatnou laserovou střelnici, výukovou a konferenční místnost s promítacím zařízením a zvukovou technikou. Občerstvení pro vás připravíme na přání. Díky prostoru je zde možné uspořádat různé aktivity. Například  pořádáme firemní turnaje na laserové střelnici. 

Střelbu můžete zažít i bez zbrojního průkazu pod vedením našich střeleckých instruktorů. Můžete si také vyzkoušet střelbu na nejnovější laserové střelnici v Brně.  Nudit se rozhodně nebudete! :)

Koncept akce: Různé hry v podobě turnaje. Vyhlášení a oslava vítězů 
Průběh akce: Dle přání klienta
Náročnost akce: Dle přání klienta
Počet osob: 10 – ? osob
Doba trvání: XXXX akce včetně občerstvení ve formě rautu

Na co se můžete těšit:
Jedinečný prostor, ve kterém se budete cítit jako filmoví hrdinové 
Spousta adrenalinu a zábavy
Pro více informací nás kontaktujte

 

 

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.