Střelba za zvýšených stresových podmínek a se zátěží

 

Termín a délka trvání kurzu:

12. září 2021 | 5 hodin

Počet účastníků (min / max):

6

Cena kurzu:

od 2000 Kč / osoba

Cíl kurzu

Víte, že 85% přestřelek při nichž došlo k usmrcení nebo zranění se odehrálo na vzdálenost menší než 6.5m? Ve většině případů, kdy byli usmrceni policisté nebo obránci, byla vzdálenost útočníků nulová nebo do tří metrů . Tento kurz obranné střelby je zaměřen na simulaci a střelbu za zvýšených stresových podmínek tak, abyste se co nejvíce přiblížili realitě.

Komu je kurz určen?

pouze pro majitele ZP

Popis kurzu

Běžný výcvik na střelnici začíná ve vzdálenosti od 7 m a váš výcvik je veden v prostorově i světelně ideálních podmínkách. Realita je, ale zcela odlišná. Nikdy nebudete v klidu, budete pod psychickou i fyzickou zátěží, budete muset reagovat rychle a správně. Tento kurz je zaměřen právě na simulaci takových podmínek.  Prakticky si vyzkoušíte proč je nutné mít náboj v komoře, ukážeme vám jak reagovat, když bude útočník od vás na vzdálenost kratší 1m, naučíme vás jak střílet na vzdálenost do 3 m aniž byste museli zamířit. Vyzkoušíte si střelbu v davu nebo v situaci kdy budete muset střílet na dotek od útočníka.   Připravte se na zátěžový výcvik, kde si neodpočinete. Kurz probíhá na střelnici Don Shot v Brně . Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže ve věku od 18 let, držitele ZP a vlastní zbraně. Doporučujeme absolvování střelby z pistole A.

Počasí

Kurz probíhá na kryté, vytápěné střelnici Don Shot v Brně

Čas

Od 14:30 do 19:30

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 6

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv

Měli byste vědět

Kurz probíhá na střelnici DONSHOT v Brně .  Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Sezóna

Kurzy probíhají celoročně

Na  kurz se objednávejte prostřednictvím následujícího odkazu

https://thortac.com/produkt/strelba-za-zvysenych-stresovych-podminek-brno/

Objednávka kurzu

academy

Po objednávce kurzu bude v nejkratší možné době kontaktováni naším personálem, který s vámi domluví způsob platby kurzu a všechny ostatní podrobnosti. Objednávka se stává závaznou teprve po domluvě s naším personálem a uhrazením kurzu (pokud není dohodnuto jinak).

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále ) se zpracováváním osobních údajů správcem AWIW Střelnice Brno s.r.o., se sídlem Pražákova 752/50d, 619 00 Brno obsaženými v tomto kontaktním formuláři. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Buďte s námi

la famiglia

Máte zajem o nějakou z našich služeb? Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás nebo si třeba rovnou rezervujte termín.