Novinka
Don shot - Beretta 92X Performance
Don shot - Beretta 92X Performance
Don shot - Beretta 92X Performance

Beretta 92X Performance

Beretta 92X Performance byla vytvořena aby uspokojila dva základní požadavky: rychlost a přesnost. Je určena pro disc...

Celý text →
Cena s DPH
40 000 Kč
Cena bez DPH

33 057,85 Kč

  Skladem na prodejně

Důležité upozornění!

Zbraň je možné vyzvednout pouze osobně v naší prodejně. K nákupu je nutný zbrojní průkaz a u zbraní kategorie B také nákupní povolení.

Upozornění

Více o produktu

Beretta 92X Performance byla vytvořena aby uspokojila dva základní požadavky: rychlost a přesnost. Je určena pro disciplíny dynamické sportovní střelby.

Díky zesílenému závěru typu Brigadier a ocelovému tělu je hmotnost zbraně 1300 g, což se pozitivně projevuje na zdvihu a stabilitě při střelbě. Nový spoušťový mechanismus Extreme-S snižuje reset až o 40%, odpor spouště  je 15 N v SA a 30 N v DA režimu. Agresivní úchopové drážky na závěru slouží k jeho spolehlivému natažení, checkering na čele a hřbetu rukojeti typu Vertec ke spolehlivému držení i ve zpocené ruce. Ovládací prvky jsou zvětšeny, oboustranná pojistka je přesunuta na rám zbraně.

Pistole je vybavena muškou se světlovodným vláknem a mikrometricky stavitelným hledím. Dodává se v elegantním kufříku se dvěma zásobníky, pomůckou pro nabíjení a náhradní pažbičkou s oblým hřbetem.

Parametry

Katalogové číslo: 01010201

Ráže: 9 mm Luger 

Stav zboží: nové 

Druh zbraně: pistole samonabíjecí 

Kapacita zásobníku: 15 náb.

Kategorie zbraně:

Soubory ke stažení

Žádné soubory

Kamenná prodejna

shop

Navštivte osobně naši kamennou prodejnu v Brně-Horních Heršpicích na adrese Pražákova 50d. Nejlépe se k nám dostanete tramvají 2 a 5 na Ústřední hřbitov nebo autobusem 50, zastávka Bohunická. Dále je možnost parkování přímo v areálu.

Parkování přímo v areálu

prodejna zbraní a příslušenství

Velké množství zbraní

}

Tunningové doplňky na zbraně